AKTUALNOŚCI
 
 
Nowe, specjalne oferty ubezpieczeń dla zawodowych kuratorów sądowych

 
Po kilkumiesięcznych przygotowaniach i po przeanalizowaniu uwag i sugestii środowiska kuratorskiego zgłoszonych w trakcie badania sondażowego przeprowadzonego jesienią 2013r. przygotowaliśmy dla Państwa dwa programy, które zostały skonstruowane w taki sposób by uwzględnić charakter naszej pracy oraz ryzyka jej towarzyszące. Programy rozpoczną funkcjonowanie od 1 czerwca 2014 roku.

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom środowiska kuratorskiego przygotowane zostało zarówno ubezpieczenie na życie (oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń Generali Życie) oraz ubezpieczenie OC wraz z ochroną prawną ( oferowane przez TUiR Warta ). Ich szczególne cechy wraz z atrakcyjnymi dla kuratorów elementami zostały dokładnie opisane w załączonych materiałach informacyjnych.

Aby umożliwić Państwu zapoznanie się z wszystkimi aspektami ubezpieczeń, przygotowaliśmy stronę internetową www.kuratorzy.nasze-swiadczenia.pl (login: kurator, hasło: ubezpieczenia).

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z wynegocjowanej przez nas propozycji ubezpieczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z przedstawicielami brokera: Mercer/ Marsh:


UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE GENERALI
Tel. (22) 456-40-93 | broker@mercer.com 
Mercer (Polska) sp. z o.o. | Al. Jerozolimskie 94 | 00-807 Warszawa


UBEZPIECZENIE OC WARTA:
Dorota Banaszek
Tel. (22) 456-43-28 | Dorota.banaszek@marsh.com 
Marsh Services sp. z o.o. | Al. Jerozolimskie 94 | 00-807 Warszawa